| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Основні | |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | 7 |
| Номінальна споживана потужність | 600 |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу продуктів харчування |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 15 400 ₴




