| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для риби, Для м'яса, Для сирів, Для салатів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | 8 |
| Номінальна споживана потужність | 700 |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Спеціалізовані відділи супермаркетів, |
| Вид обладнання | Холодильні/охолоджувані вітрини |
| Тип охолодження | статистичний |
- Ціна: 25 000 ₴






