Продаємо вітрину в дуже гарному стані, польського виробника Juka. Вітрина найходового метражу, викладка 63 см. що досить для вдалого продажу та експозиції товарів. Підійде для основних гастрономічних груп товарів.
Повністю обладнана майстром і готова до продажу, а також до роботи.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Yuka |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для м'яса, Для риби, Для сирів, Для тіста |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Мінімальна робоча температура | 10 |
| Номінальна споживана потужність | 461 |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимальна робоча температура | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах |
| Вид обладнання | Холодильні/охолоджувані вітрини |
- Ціна: 21 000 ₴







