Чудова, абсолютно робоча холодильна вітрина в дуже гарному стані. Така модель, абсолютно універсальна щодо дизайну, що стосується кольору, то срібло буде доречно скрізь, а з оранж воно має просто чудовий вигляд. Що стосується викладки в 60 см. То це досить чудова викладка для необхідної експозиції товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу кондитерських виробів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для риби, Для сирів, Для салатів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Срібний |
| Мінімальна робоча температура | 1 |
| Номінальна споживана потужність | 700 |
| Максимальна робоча температура | 7 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1040 мм |
| Довжина | 2050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 19 400 ₴




