Пропонуємо якісний і повністю реставрований холодильний регал українського, але досить успішного виробника «Рос». Хоч як ми довірили нашому виробнику, то саме «Рос», ми можемо сміливо довіритися.
Ця гірка має викладку продукту 1,4 м/к, до 80 кг. продукту, що завантажується, потужність 700 Вт. Температурний режим +2 +8.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Холодильна гірка |
| Максимальна робоча температура | 2 град. |
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Призначення | Для молочних продуктів, Для напівфабрикатів, Для риби, Для салатів, Для сирів |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Доступ до товару з усіх сторін |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1010 мм |
| Ширина | 935 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
- Ціна: 25 000 ₴





