Гарний, у чудовому стані, живі фото, без жодних прикрас. Все обслужено майстрів, сюрпризів не має бути. По Києві є гарантія.
Йде в комплекті з 5 кошиками., що безумовно мега зручно та абсолютно практично!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 615 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 440 Вт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість секцій | 1 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Максимальна робоча температура | -12 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Греція |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | Вулична торгівля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -22 |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів |
| Виробник | Alfa Frigor |
| Сфера использования | Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, торгові точки, Вулична торгівля |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 6 400 ₴




