Ідеальне рішення для тих, хто вирішує продавати свіже м'ясо: куряче, свиняче, яловичину. За такого температурного режиму воно ідеально зберігатиме свою свіжість і товарний вигляд. Також вона прекрасно підійде під рибу.
До цієї вітрини є можливість поставити таку ж аналогічну, але середньотемпературну.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1170 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Виробник | Технохолод |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид обладнання | Морозильна вітрина |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Максимальна робоча температура | -5 град. |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для м'яса, Для сирів |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Спеціалізовані відділи супермаркетів, |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
- Ціна: 15 500 ₴





