Пропонуємо холодильну гірку в дуже гарному стані. Повністю пройшла реставрацію й готова до повноцінної роботи. Гірки в нашому сучасному світі, досить популярне обладнання. Однозначно відкриті холодильники підвищать ваші продажі в гастрономії. Принцип їхньої роботи — це робота звичайного вітринного холодильника. Сміливо рекомендуємо цей регал як надійне та якісне обладнання!
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Колір корпусу | Зелений |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 4 град. |
| Призначення | Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів |
| Країна виробник | Польща |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Виробник | Cold |
| Вид обладнання | Холодильна гірка |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
- Ціна: 27 500 ₴




