| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Виробник | РОСС |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 7 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для м'яса, Для сирів, Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 1 |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 1040 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу продуктів харчування |
| Сфера использования | торгові точки, Супермаркети, Торгові магазини, HoReCa |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 12 500 ₴





