| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 1120 мм |
| Висота | 1230 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Вага | 82.0 |
| Основні | |
| Призначення | Для кондитерських виробів і десертів, Для кондитерських виробів,десертів, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для фруктів, Для квітів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу кондитерських виробів, Для газованих напоїв, Для квасу, Для пива, Для експозиції та продажу продуктів харчування, Для демонстрації і продажу товарів, Для збереження продуктів харчування |
| Кліматичний клас | SN |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 720 |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішні розміри | |
| Внутренняя длина | 1500 |
| Внутрішня ширина | 700 мм |
- Ціна: 17 300 ₴





