| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Довжина | 1850 мм |
| Вага | 145.0 |
| Основні | |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Cold |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Магазини, Fast-food, HoReCa |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для риби |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 680 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
| Колір корпусу | Золото |
- Ціна: 18 800 ₴




