| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Сфера использования | Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгові точки, Супермаркети, Fast-food |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 220 |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1850 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Вага | 140.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу продуктів харчування |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Гарантійний термін | 650 |
- Ціна: 17 300 ₴






