| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Білорусь |
| Виробник | Атлант |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Призначення | Для молочних продуктів, Для напоїв |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | 10 |
| Номінальна споживана потужність | 220 |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 2004 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів |
| Сфера использования | Супермаркети, Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, Спеціалізовані відділи супермаркетів, |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 10 300 ₴



