| Внутрішні розміри комірки | |
|---|---|
| Ширина комірки | 270 мм |
| Висота комірки | 390 мм |
| Глибина комірки | 470 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота | 184 мм |
| Ширина | 581 мм |
| Глибина | 501 мм |
| Вага | 30 кг |
| Основні | |
| Кількість осередків | 8 шт. |
| Кількість замків | 8 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Замок | Врізний |
| Кількість секцій | 4 шт. |
- Ціна: 2 500 ₴



