| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 880 мм |
| Висота | 1180 мм |
| Довжина | 1410 мм |
| Вага | 70.0 |
| Основні | |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Cold |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів, Для демонстрації і продажу кондитерських виробів, Для експозиції та продажу продуктів харчування, Для газованих напоїв, Для квасу, Для пива, Для демонстрації і продажу товарів |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Сфера использования | Супермаркети, Харчова промисловість, торгові точки, Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, магазини, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, Магазини |
| Призначення | Для кондитерських виробів і десертів, Для кондитерських виробів,десертів, Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для фруктів, Для квітів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 400 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Вид обладнання | Холодильні/охолоджувані вітрини |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
| Внутрішні розміри | |
| Внутренняя длина | 1230 |
| Внутрішня ширина | 530 мм |
- Ціна: 12 600 ₴






