| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 2140 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Вага | 50.0 |
| Основні | |
| Країна виробник | Італія |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу кондитерських виробів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Сфера использования | Харчова промисловість, Супермаркети, торгові точки, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, Торгові магазини, HoReCa, Fast-food |
| Призначення | Для квітів, Для фруктів, Для сирів, Для суші, Для салатів, Для риби, Для піци, Для напоїв, Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів, Для кондитерських виробів і десертів, Для кондитерських виробів,десертів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 350 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Виробник | Ice Stream |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Колір корпусу | Дінго |
- Ціна: 8 000 ₴





