| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Номінальна споживана потужність | 450 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | -10 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Призначення | Для м'яса, Для напівфабрикатів, Для морозива, Для риби |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 920 мм |
| Вага | 39 кг |
| Довжина | 1090 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 300 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Виробник | Інтер |
| Тип управління | Механічний |
| Сфера использования | Супермаркети, Харчова промисловість, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, торгові точки, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, Магазини, магазини, HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 4 300 ₴






