| Основні | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 12 кВт |
| Виробник | Electrolux |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Особливості | Регульований термостат, Роздільне включення ванн |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Вага | 50 кг |
| Довжина | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Харчова промисловість, Супермаркети, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
- Ціна: 11 600 ₴








