Вітрина відкрита для продавця й покупця, що не затримує приємних запахів їжі та тим самим зручна в доступі до товару. Два рівні нагрівальних ламп над викладкою регулюються окремо, підсвічування дивовижно яскраве, під нею продукти мають привабливіший вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість рівнів | 2 |
| Виробник | Tecfrigo |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Країна виробник | Італія |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 2.45 кВт |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 720 мм |
| Вага | 35 кг |
| Довжина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Механічний |
| Сфера использования | Харчова промисловість, Супермаркети, торгові точки, Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, магазини, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, Магазини, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
- Ціна: 10 000 ₴







