Моделька вітрини М-20 має 2018 рік випуску, техніка практично не працювала, можна сказати, що нова вітрина за ціною б/у, з вироблених робіт над цією одиницею проведена тільки діагностика, комплектуючі частини всі рідні ( заводські). Чудова та красива з очей вітрина потішить око та виправдає надії свого майбутнього власника.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Основні | |
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів, Для демонстрації і продажу кондитерських виробів, Для збереження продуктів харчування, Для експозиції та продажу продуктів харчування, Для газованих напоїв, Для квасу, Для пива, Для демонстрації і продажу товарів |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Сфера использования | Харчова промисловість, Супермаркети, торгові точки, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, магазини, Магазини, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Призначення | Для кондитерських виробів і десертів, Для кондитерських виробів,десертів, Для десерту, Для ковбасних виробів, Для м'яса, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для сирів, Для фруктів, Для квітів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | 1 |
| Номінальна споживана потужність | 650 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Вид обладнання | Холодильні/охолоджувані вітрини |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 610 мм |
- Ціна: 17 200 ₴









