Має цю модель вітрини 3 бокси, цю перевагу істотно для зручності роботи та прилавком, яка викладка вітрини на 800 мм. глибиною трапляється не часто, чудова перевірена добрими майстрами вітрина стане вам незамінна. Звоните.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 2050 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Технохолод |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів, Для демонстрації і продажу кондитерських виробів, Для збереження продуктів харчування, Для експозиції та продажу продуктів харчування, Для квасу, Для газованих напоїв, Для демонстрації і продажу товарів, Для пива |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Сфера использования | Харчова промисловість, Супермаркети, Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, торгові точки, магазини, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля, Магазини |
| Призначення | Для кондитерських виробів,десертів, Для кондитерських виробів і десертів, Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для піци, Для напоїв, Для салатів, Для риби, Для сирів, Для суші, Для фруктів, Для квітів |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 650 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Вид обладнання | Холодильні/охолоджувані вітрини |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 800 мм |
- Ціна: 18 500 ₴






