Фритюр Airhot EF6 має зручні ручки для переміщення його в гарячому стані, злив ванни виробляється в ручну. Сітка зручна, має ізольовану ручку. Відхід переробленої оливи в цьому фритюрі мінімальна, тому він вважається економним не тільки в споживаній потужності.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Основні | |
| Виробник | Airhot |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | HoReCa, Харчова промисловість, Торгові магазини, торгові точки, Супермаркети, Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, магазини, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, Магазини, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, Fast-food, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, Вулична торгівля |
- Ціна: 2 000 ₴





