| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Основні | |
| Виробник | Yuka |
| Країна виробник | Польща |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Мінімальна робоча температура | 7 |
| Номінальна споживана потужність | 600 |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів, Для збереження продуктів харчування, Для експозиції та продажу продуктів харчування, Для газованих напоїв |
| Сфера использования | Харчова промисловість, Супермаркети, торгові точки, Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, магазини, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, Магазини |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Вид обладнання | Холодильні/охолоджувані вітрини |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 19 900 ₴





