Вітрина містка за викладкою, має об'ємний холодильний бокс, товар викладається на неіржавкі піддони. Тип охолодження вітрини статика, це означає, що охолоджене повітря циркулює за законами фізики. Колір вітрини приємний, м'який, працює техніка чудово, телефонуєте, запитайте, у виборі не пошкодуєте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера использования | Харчова промисловість, Супермаркети, торгові точки, Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, магазини, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, Магазини, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів, Для демонстрації і продажу кондитерських виробів, Для збереження продуктів харчування, Для експозиції та продажу продуктів харчування, Для газованих напоїв, Для квасу, Для пива, Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для кондитерських виробів і десертів, Для кондитерських виробів,десертів, Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста, Для фруктів, Для квітів |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 650 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 790 мм |
- Ціна: 21 000 ₴








