| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна гірка |
| Максимальна робоча температура | 2 град. |
| Мінімальна робоча температура | 8 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1400 Вт |
| Призначення | Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста, Для фруктів, Для квітів |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1240 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Харчова промисловість, Супермаркети, торгові точки, Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, магазини, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, Магазини, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
- Ціна: 22 000 ₴






