| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 117 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 2140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Ice Stream |
| Функціональне призначення | Для пива, Для збереження продуктів харчування |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Основні | |
| Сфера использования | магазини, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Мінімальна робоча температура | 7 |
| Номінальна споживана потужність | 740 |
| Максимальна робоча температура | 2 |
- Ціна: 13 000 ₴




