| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBG |
| Максимальна робоча температура | 3 град. |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість секцій | 1 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1330 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 12 |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 18 600 ₴






