| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snaige |
| Країна виробник | Литва |
| Сфера использования | Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, магазини, Магазини, Харчова промисловість, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, Супермаркети, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгові точки, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для газованих напоїв, Для демонстрації і продажу кондитерських виробів, Для квасу, Для пива, Для збереження продуктів харчування, Для експозиції та продажу продуктів харчування, Для експозиції та продажу товарів, Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для викладки свіжої риби на льоду, Для кондитерських виробів,десертів, Для кондитерських виробів і десертів, Для десерту, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста, Для фруктів, Для квітів |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Мінімальна робоча температура | 8 |
| Номінальна споживана потужність | 220 |
| Максимальна робоча температура | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
- Ціна: 7 500 ₴






