| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна робоча температура | 7 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Салатовий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку, Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість секцій | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2020 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, магазини, Магазини, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу продуктів харчування |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
- Ціна: 17 000 ₴



