| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Функціональне призначення | Для газованих напоїв, Для демонстрації і продажу кондитерських виробів, Для квасу, Для пива, Для збереження продуктів харчування, Для експозиції та продажу продуктів харчування, Для експозиції та продажу товарів, Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для викладки свіжої риби на льоду, Для кондитерських виробів,десертів, Для кондитерських виробів і десертів, Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста, Для фруктів, Для квітів |
| Сфера использования | Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, магазини, Магазини, Харчова промисловість, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, Супермаркети, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгові точки, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 2 |
| Мінімальна робоча температура | 8 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 450 |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1860 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 630 мм |
- Ціна: 16 500 ₴








