| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 3 |
| Функціональне призначення | Для збереження продуктів харчування, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Номінальна споживана потужність | 630 |
| Призначення | Для кондитерських виробів і десертів, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для фруктів |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 1330 мм |
| Вага | 188.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1400 л |
| Внутренняя длина | 600 |
| Внутрішня ширина | 720 мм |
- Ціна: 18 000 ₴






