| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера использования | магазини, Магазини, Харчова промисловість, Супермаркети, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Призначення | Для кондитерських виробів,десертів, Для кондитерських виробів і десертів, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для фруктів |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Мінімальна робоча температура | 0 |
| Номінальна споживана потужність | 600 |
| Максимальна робоча температура | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1330 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ТехноХолод |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1100 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип кришки | Глуха |
- Ціна: 22 000 ₴







