| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Fast-food, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту, Для салатів, Для суші, Для сирів |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість секцій | 2 |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2025 мм |
| Ширина | 930 мм |
| Висота | 1360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, магазини, Магазини, Харчова промисловість, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, Супермаркети, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгові точки, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильні/охолоджувані вітрини |
| Максимальна робоча температура | 10 |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Тип охолодження | статистичний |
| Колір корпусу | Золото |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
- Ціна: 28 000 ₴








