| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Cold |
| Сфера использования | магазини, Магазини, Харчова промисловість, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, Супермаркети, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгові точки, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для газованих напоїв, Для демонстрації і продажу кондитерських виробів, Для квасу, Для пива, Для збереження продуктів харчування, Для експозиції та продажу продуктів харчування, Для експозиції та продажу товарів, Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для кондитерських виробів,десертів, Для кондитерських виробів і десертів, Для фруктів, Для десерту, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для напівфабрикатів, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Охолодження | динамічне, статистичне |
| Виконання дверей | Глуха, прозора |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 360 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 735 мм |
| Ширина | 735 мм |
| Висота | 2140 мм |
| Вага | 70.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Дінго |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 400 л |
- Ціна: 12 000 ₴




