| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера использования | Магазини, Харчова промисловість, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для напівфабрикатів, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для фруктів |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Мінімальна робоча температура | 1 |
| Номінальна споживана потужність | 480 |
| Максимальна робоча температура | 7 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ТехноХолод |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу продуктів харчування |
- Ціна: 16 300 ₴










